Покровські баталії - 18 Жовтня 2016 - Лисогірська ЗОШ I-III ступенів №1
Лисогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Четвер, 08.12.2016, 01:10
Вітаю Вас Гість | RSS
За довідками звертатися за телефоном +38 (05161) 6-32-16, або надсилайте листи на e-mail: lysogirska2016@ukr.net Вітаємо переможців районних змагань з тенісу в Чаусово 1

Покровські баталії

13 жовтня в переддень Свята Покрови та з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни  вже другий рік поспіль в стінах Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходять змагання з тенісу, шахів та шашок. Дуже приємно що цього року учасників стало значно більше ніж минулого року і якість гри значно покращилася. Не було дивиною, що найбільша кількість учасників була в шашках, 25 хлопців і 19 дівчат. Гра настільки була запеклою, що у фінальній зустрічі до двох перемог  серед дівчат, Дученко Руслана учениця 9б класу Лисогірської школи №1 і Янкова Надія учениця Лисогірської школи-інтернат розіграли 8 нічиїх. А перше місце в змаганнях з шашків серед дівчат посіла Дученко Руслана, ІІ місце Янкова Надія, ІІІ місце Лісовська Анастасія учениця Лисогірської школи-інтернат. І місце серед хлопців посів Новіцкий Максим учень 8-а класу Лисогірської ЗОШ №1, ІІ місце Бондаренко Дмитро учень Лисогірської школи-інтернат, ІІІ місце Цушко Максим учень 4 класу Лисогірської ЗОШ №1).

Не менш цікавими були змагання з тенісу, де прийняло участь 20 хлопців і 7 дівчат. А перше місце серед юнаків посів Маліченко Артем учень 10 класу Лисогірської ЗОШ №1, ІІ місце Чатікян Карен учень 5 класу Лисогірської ЗОШ №1 і ІІІ місце Царалунга Денис учень 10 класу Лисогірської ЗОШ №1. У змаганнях серед дівчат в же другий рік поспіль перше місце виборює Бутковська Олена учениця 7б класу Лисогірської ЗОШ №1., ІІ місце зайняла учениця Лисогірської школи-інтернат  Гундарева Діана, яка в кроці зупинилася від першого місця, а на ІІІ місці Романюк Катерина учениця 9б класу Лисогірської ЗОШ №1..

У змаганнях з шахів статус чемпіона підтвердив Царалунга Віктор Андрійович, ІІ місце посів Савчук Олег учень 10 класу Лисогірської ЗОШ №1., а на ІІІ місці Позняк Ярослав учень 10 класу Лисогірської ЗОШ №1..

На завершення змагань в актовій залі школи відбулася церемонія нагородження та концерт для учасників змагань. Дуже приємно, що на свято завітав керівник ФГ «Атей» та депутат районної ради  Краєвський Віктор Володимирович з сином Дмитром Вікторовичем, ці небайдужі люди придбали для переможців медалі та грамоти та разом з директором школи Кириленко В.Ю. нагородили переможців змагань.

Також хотілося б висловити слова подяки сільському голові який подарував для учнів школи тенісний стіл та спортінвентар.

Ну що ж  як кажуть що найбільше єднає людей традиція, а якщо цих традицій багато, то цих людей називають народом, нацією. Хотілося б,  щоб  ці покровські змагання в нашій школі, в нашому селі були традиційними. І вже наступного року ми з вами чекаємо нових чемпіонів і нових вражень від змагань.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 33 | Додав: admin