Олімпійське лелечення - 11 Квітня 2013 - Лисогірська ЗОШ I-III ступенів №1
Лисогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вівторок, 06.12.2016, 07:07
Вітаю Вас Гість | RSS
За довідками звертатися за телефоном +38 (05161) 6-32-16, або надсилайте листи на e-mail: lysogirska2016@ukr.net Вітаємо переможців районних змагань з тенісу в Чаусово 1

Олімпійське лелечення

"Вперед на Олімп"! – таким гаслом учні нашої школи провели команду «Чемпіонів» на обласні змагання до  міста Миколаєва. Змагатися приїхали 27 команд — переможці міських та районних фінальних змагань — більше 300 школярів (у кожній команді 12 дітей — 6 дівчаток та 6 хлопчиків ).

Справжньою окрасою спортивного свята стали презентації команд-учасниць «Ми -олімпійська надія України». За підсумками естафети команда Лисогірської ЗОШ № 1 зайняла ІІІ місце, а за підсумками всіх конкурсних етапів – «Чемпіони» посіли  VІІ місце. Перемогу святкували юні школярі з Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. Вони й стали володарями путівки на Всеукраїнський фінал, що пройде в АР Крим.

Жодна команда не повернулася додому без подарунків. Від обласного відділення команди отримали спортивний інвентар та олімпійські сувеніри.

«Учасники обласного фінального етапу довели своїми виступами, малюнками та знаннями на олімпійську тематику, що спорт є невід'ємною частиною у  шкільному житті навчального закладу. А ще головне, що від участі в цьому заході всі ми, діти й дорослі, отримали заряд енергії, море емоцій, приємно відпочили й завели собі нових друзів», - наголосила  головний обласний методист по фізичній культурі Гаєвська Н.Г.

Нашу команду до змагань готували вчитель фізичної культури Бєлєнцов О.О. і класний керівник 5а класу Бєлєнцова О.В.

Велике спасибі директору швейної фабрики "Тотем" Вусику В.Ю. за пошиття спортивної форми для змагань.