За довідками звертатися за телефоном +38 (05161) 6-32-16, або надсилайте листи на e-mail: lysogirska2016@ukr.net Вітаємо призерів обласних змагань з настільного тенісу!

Баскетбольний турнір пам’яті Ю.П. Кириленко

Баскетбольний турнір памяті Ю.П. Кириленко.

Спогади про людину живуть до тих пір поки її памятають.

25 жовтня в Лисогірській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов ІІ Кубок з баскетболу присвячений  пам’яті вчителя фізичної культури  Ю.П. Кириленко. Участь прийняли команди Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, збірна команда м. Помічна та  команда  Чаусівського -1 НВК.

В першій грі зустрілися команди Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1  та м. Помічна  в якій  з рахунком 74:37 перемогли лисогірчани.

В другій грі команда Чаусово -1  поступилася  м. Помічна з рахунком 31:46;

В третій грі команда Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 виграла в с. Чаусово -1  з рахунком 39:24;

По закінченню турніру гравці команд були нагородженні грамотами та медалями , а команда-переможець  кубком.

В підсумку місця розподілилися так:

1 місце – Лисогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

2 місце – збірна м. Помічна;

3 місце –  Чаусвіський – 1 НВК.

На турнір завітав сільський голова Базалук В. О., який вручив капітанам команд солодкі подарунки, квіти та грамоти. Разом з Кириленко Ю.П. він пропрацював  в школі біля 30 років.

Адміністрація Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 дякує тренерам команд м. Помічна Арієлю Фідальго Поррата ,  Чаусівської- 1 НВК Шарковському Івану Олександровичу та Бєлєнцову О.О. за підготовку команд до змагань.

Приємним моментом  стала участь в грі правнучки Кириленко Ю.П. Бєлєнцової Поліни -учениці 3 класу Лисогірської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 14 | Додав: admin